Agnieszka Żarecka

Karolina Niedzielska

PRAWNIK Z ZAKRESU PRAWA PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH, SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY.

Wieloletnie doświadczenie zdobyła m.in. w wydziale obsługi prawnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Obecnie doktorantka w Katedrze Prawa Pracy – Zakład Prawa Ubezpieczeń Społecznych WPiA UŁ.

Właścicielka własnej praktyki prawnej, wykładowczyni na uczelniach wyższych oraz czynny szkoleniowiec z dorobkiem ponad 5 tysięcy przeszkolonych specjalistów. Właścicielka bloga karolinaniedzielska.pl/blog oraz fanpage’a Kwadrans z HR- Karolina Niedzielska.

Andrzej Radzisław

Jest radcą prawnym, byłym pracownikiem Centrali ZUS i ekspertem z wieloletnim doświadczeniem. Pracując w Centrali ZUS brał udział w opiniowaniu aktów prawnych związanych z ubezpieczeniami, analizował wydawane przez ZUS interpretacje w zakresie ich zgodności z przepisami. Był wykładowcą prawa ubezpieczeń w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Trener z ponad 20 – letnim doświadczeniem w przeprowadzaniu szkoleń. Występował w wielu audycjach radiowych i telewizyjnych oraz uczestniczy w kongresach i sympozjach związanych z tematyką płac.

Starszy inspektor BHP, certyfikowany trener standardu HRD BP, inspektor ochrony danych osobowych, wewnętrzny auditor systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Od lat prowadzi wstępne i okresowe szkolenia z zakresu BHP, ponadto wspiera podmioty publiczne i prywatne we wdrażaniu wymagań unijnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych, szkoli z zakresu ochrony danych, pełni funkcję Inspektora ochrony danych w zakresie zgodnym z wymaganiami RODO.

Małgorzata Narożnik

Starszy Specjalista ds. kadr i płac. Certyfikowany trener Comarch ERP Optima. Z wykształcenia magister zarządzania, ukończyła także prawo pracy na Uniwersytecie Gdańskim. Z doświadczenia starszy specjalista ds. kadr i płac z ponad 22-letnim stażem w zakresie zarządzania kadrami w zróżnicowanych środowiskach biznesowych. Obszary specjalizacji obejmują m.in. prawo pracy, specjalistyczną wiedzę z zakresu kadrowo-płacowego, administrowanie świadczeniami, obsługę wynagrodzeń, zatrudnianie cudzoziemców, czas pracy i relacje pracownicze.


Z zawodu jestem Specjalistą ds. kadr i płac, BHP oraz PFRON. Głównie specjalizuję się w dofinansowaniach z PFRON. Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji popartej sukcesem zawodowym, jakim jest prowadzenie Kancelarii księgowo-podatkowej AV w Rybniku.

Zajmuję się tematem PFRON od blisko 10 lat. Z sukcesem wspieram firmy w pozyskiwaniu dofinansowań do pensji pracowników z orzeczeniem oraz obniżam obowiązkowe wpłaty z tytułu PFRON. 

Starszy inspektor BHP, certyfikowany trener standardu HRD BP, inspektor ochrony danych osobowych, wewnętrzny auditor systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Od lat prowadzi wstępne i okresowe szkolenia z zakresu BHP, ponadto wspiera podmioty publiczne i prywatne we wdrażaniu wymagań unijnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych, szkoli z zakresu ochrony danych, pełni funkcję Inspektora ochrony danych w zakresie zgodnym z wymaganiami RODO.

Elżbieta Górecka

 Barbara Dąbrowska

Łukasz Ruszkiewicz

Łukasz Ruszkiewicz, czyli trener Excela, analityk finansowy w korporacji z branży produkcyjnej, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W każdej z firm, w których miał okazję pracować, był postrzegany jako specjalista od Excela. Prywatnie mąż jednej żony i ojciec trzech synów. Pasjonat Excela, NBA, kaw segmentu specjalisty, produktywności i online marketingu.

Beata Kozakowska-Burdzińska

Radca prawny, członek OIRP w Poznaniu, mediator, właściciel Kancelarii Radcy Prawnego w Poznaniu, a w jej ramach kompleksowa obsługa prawna podmiotów gospodarczych i osób prywatnych oraz współpraca z sektorem jednostek publicznych.
Kancelaria otrzymała nagrodę w konkursie organizowanym przez Komitet Ochrony Prawa Dziecka w Warszawie w postaci Certyfikatu "Kancelaria Przyjazna Dziecku". Wykładowca prawa , w tym przewodniczący Komisji Nadzorujących Egzaminy Zawodowe, wykładowca na Wyższych Uczelniach, w tym na studiach podyplomowych MBA. Trener prawa , ekspert, prowadzący liczne szkolenia z różnych dziedzin prawa, w tym prawa pracy oraz Fora Sekretarzy, Fora Skarbników, Fora Kadrowe, autor programów i materiałów szkoleniowych z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym prawa pracy. Posiada uprawnienia pedagogiczne, ukończone studia podyplomowe z prawa europejskiego, BHP oraz MBA. 

Karolina Krzyżaniak

Joanna Lipska-Wiczling

Certyfikowany Trener biznesu, HR interim menedżer. Absolwentka wydziału pedagogiki i psychologii UKW w Bydgoszczy. Ukończyła studia podyplomowe z psychologii biznesu, HR menedżer oraz pierwsze w Polsce studia podyplomowe HR Business Partner (2016). Finalistka konkursu Top HR Menedżer edycja 2016. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała na stanowisku menedżerskim, zyskując praktyczne umiejętności zarządzania zespołem. Od 2014 roku wdraża strategie personalne, pomagając rozwijać kapitał ludzki w organizacjach MŚP, administracji publicznej oraz startupach. Od 2017 roku prowadzi programy rozwojowe dla pracowników HR, ucząc efektywnego pełnienia roli pracownika personalnego w organizacji. Od 2017 roku zajmuje się problematyką dysfunkcji w zarządzaniu, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki mobbingu. Prywatnie miłośniczka teatru oraz wyjazdów typu city- break.

Joanna Lipska-Wiczling - ponad 20 lat zajmuje się kadrami i płacami, od 6 lat jest też inspektorem BHP, gedanistka. Zajmowała się kadrami i płacami na uczelni wyższej, w firmach produkcyjnych oraz służbie zdrowia.
Absolwentka wielu uczelni: Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni - zarządzanie i marketing, Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Akademi Trenera Politechniki Gdańskiej - BHPi Uniwersytetu Gdańskiego - Gedanistyka oraz Mechanizmy Rynkowe Unii Walutowej (pod auspicjami NBP)
Jest trenerem aktywnie prowadzącym szkolenia od 2009 roku.

• KAROLINA NIEDZIELSKA • KWADRANS Z HR • KAROLINA NIEDZIELSKA • KWADRANS Z HR • KAROLINA NIEDZIELSKA • KWADRANS Z HR • KAROLINA NIEDZIELSKA • KWADRANS Z HR • KAROLINA NIEDZIELSKA • KWADRANS Z HR •• KAROLINA NIEDZIELSKA • KWADRANS Z HR •