Lata nauki i zdobywania doświadczenia doprowadziły mnie do miejsca, w którym mogę się tą wiedzą dzielić. I robię to z ogromną satysfakcją, widząc zadowolenie swoich klientów. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzyłam szkolenia i kursy on-line, tak by każdy w ramach czasu, jakim dysponuje, mógł się ciągle rozwijać i podnosić poziom swojej wiedzy i kwalifikacji.

Perfecta Instytut Kadr i Płac jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego w formach pozaszkolnych wpisaną do Rejestru Placówek Oświatowych pod numerem 556 prowadzonego przez Prezydenta Miasta Torunia oraz do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych prowadzonego przez Ministra Edukacji pod numerem RSPO 277030. 

Zapewniamy najwyższą jakość szkoleń

Perfecta Instytut Kadr i Płac jest Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego w formach pozaszkolnych stosuje System Zarządzania Jakością i spełnia wymagania PN – EN ISO 9001 : 2015 w zakresie szkoleń zamkniętych i otwartych z zakresu kadr i płac w formie zdalnej i stacjonarnej.

Dzięki stosowanemu systemu zarządzania masz pewność, że uzyskujesz kompetencje i kwalifikacje na najwyższym poziomie.

Uzyskane kwalifikacje i umiejętności są doceniane i uznawane przez pracodawców.

Z uwagi na wprowadzony System Zarządzania Jakością możemy pochwalić się bardzo dużym wskaźnikiem decyzji pozytywnych przy ubieganiu się przez kursantów o dofinansowanie z publicznych funduszy (KFS i BUR).

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością normy PN – EN ISO 9001:2015

Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. 

80000

Obserwujcych w social media

5000

przeszkolonych specjalistów

10

Lat doświadczenia

Kurs jest poprowadzony z zachowaniem najwyższego stopnia profesjonalizmu. Pani Karolina nie tylko klarownie przedstawia wszystkie zagadnienia, ale także szczególną uwagę przywiązuje do aspektów często pomijanych lub błędnie interpretowanych przez kadrowców. 

Olbrzymia zaletą, poza możliwością odbywania kursy w dowolnym tempie i czasie, są dodatkowe materiały porządkujące wiedzę. Kurs jest rewelacyjny i polecam go serdecznie wszystkim niezdecydowanym. Osobiście nie wierzę, że ktoś mógłby przygotować go lepiej. Wielkie gratulacje dla Pani Prowadzącej!

Kurs specjalista ds. kadr

Katarzyna B.

Referencje i podziękowania