O mnie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Jestem prawnikiem,

specjalistą ds. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Dzięki wąskiej dziedzinie prawnej moje doświadczenie i wiedza jest bardzo szeroka, co pozwala mi w szybkim diagnozowaniu problemów moich klientów. Pełnię także funkcję mediatora sądowego w sprawach pracowniczych. Prowadzę popularnego fanpage’a Kwadrans z HR Karolina Niedzielska. Jestem ekspertem portalu INFOR oraz byłym redaktorem naczelnym czasopisma Monitor Dyrektora Przedszkola. Byłam prelegentką na licznych konferencjach naukowych i jest autorem ponad 300 publikacji z zakresu prawa pracy i prawa oświatowego.

Swoje doświadczenie

zawodowe zdobywałam w Wydziale Obsługi Prawnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz w Prokuraturze Okręgowej. Ukończyłam studia prawnicze, w trakcie których byłam stypendystką Rektora dla najlepszych studentów, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studia pedagogiczne. Obecnie jestem doktorantką w Katedrze Prawa Pracy- Zakład Prawa Ubezpieczeń Społecznych WPiA Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie otrzymałam stypendium specjalne Banku Santander. Odbyłam staże w Instytucie w Moskwie i na Uniwersytecie w Sankt Petersburgu. Na co dzień interesuje się prawem pracy Federacji Rosyjskiej.

Lubię

pomagać przez 2 lat byłam wolontariuszem PAH w Toruniu, w tym roku adoptowałam koale uratowanego z pożaru (jest cały i zdrowy na wolności), oddałam włosy na fundacje rak and roll, wsparłam sos wioski dziecięce.

 

Uwielbiam prace w ogrodzie i stare meble. Kocham podróże na wschód, moim marzeniem jest wyjazd do Korei Północnej, przejazd koleją transsyberyjską, objechanie wszystkich państw byłego ZSRR. Lubię książki o antropologii sądowej i profilowaniu psychologicznym, kryminalnie interesuje się seriami PRL, słucham dobrego rocka, bo wychowałam się na Republice i O.N.A.

 

Znam język rosyjski na poziomie B2.

Sukcesy

  • Zostałam wyróżniona w plebiscycie Orły Prawa 2020 – zajmując II miejsce w Toruniu.
  • Zostałam wyróżniona w plebiscycie 50 kobiet biznesu, obok Ireny Eris Ewy Chodakowskiej oraz Justyny Steczkowskiej.
  • Uczestniczyłam jako prelegent w licznych konferencjach naukowych, na których wygłaszałam referaty oraz jestem współautorem kilku publikacji naukowych.

Blog

Bądź

na bieżąco

Skuteczność wypowiedzenia

Odprawa z tytułu rozwiązania stosunku pracy

Przedłużenie umowy do dnia porodu

Odpis czy kopia świadectwa pracy?

Praca na urlopie wychowawczym

Rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia z winy pracodawcy

Kursy

i szkolenia

Demo kurs Specjalista ds. kadr i płac

Kadry

Dokumentacja pracownicza

Płace

Czas pracy

Kurs Specjalista ds. kadr i płac

Usługi kadrowo płacowe

Do pobrania

Usługi kadrowo płacowe

Materiały wideo

Sklep

Do pobrania

O mnie