Kwadrans z HR Kwadrans z HR

Instytut Kadr i Płac Perfecta 

Karolina Niedzielska Karolina Niedzielska

PRAWNIK Z ZAKRESU PRAWA PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH, SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC, DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY.

Cieszę się, że tutaj zajrzałeś. Moja droga zawodowa nie była łatwa ani prosta. Swoją działalnością przekonuję i uczę wiele osób, że nie będąc prawnikiem ani nie mając doświadczenia w obszarze kadr, płac i HR mogą zostać w tej dziedzinie specjalistami. Nigdy nie jest za późno na zmiany, a jeden zawód nie musi oznaczać końca. Jednocześnie chcę pokazać, że można mieć wiele zainteresowań spełniając się przy tym zawodowo.

Karolina Niedzielska

Karolina Niedzielska

Jestem prawnikiem

specjalistą ds. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa oświatowego. Dzięki wąskiej dziedzinie prawnej moje doświadczenie i wiedza są bardzo szerokie, co pozwala mi w szybkim diagnozowaniu problemów moich klientów.

Pełnię także funkcję mediatora sądowego w sprawach pracowniczych. Prowadzę popularny fanpage Kwadrans z HR Karolina Niedzielska. Jestem ekspertem portalu INFOR oraz byłym redaktorem naczelnym czasopisma Monitor Dyrektora Przedszkola.

Byłam prelegentką na licznych konferencjach naukowych i jestem autorem ponad 300 publikacji z zakresu prawa pracy i prawa oświatowego.

Moje doświdczenie

zawodowe zdobywałam w Wydziale Obsługi Prawnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz w Prokuraturze Okręgowej. Ukończyłam studia prawnicze (w trakcie których byłam stypendystką Rektora dla najlepszych studentów), Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studia pedagogiczne.

Obecnie jestem doktorantką w Katedrze Prawa Pracy – Zakład Prawa Ubezpieczeń Społecznych WPiA Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie otrzymałam stypendium specjalne Banku Santander.

Odbyłam staże w Instytucie w Moskwie i na Uniwersytecie w Sankt Petersburgu. Na co dzień interesuję się prawem pracy Federacji Rosyjskiej.

Rewelacyjny kurs, wiedza pani Karoliny ogromna, przekazana w taki sposób, że nawet laik potrafi zrozumieć omawianą kwestię. 

Prowadząca w wielu kwestiach dzieli się przykładami ze swojej pracy, więc kurs staje się jeszcze ciekawszy. Kurs spełnił moje oczekiwania i na pewno jeszcze wrócę do szkoleń i kursów prowadzonych przez Panią. Serdecznie pozdrawiam.

Kurs specjalista ds. kadr i płac

Małgorzata Ścierska

Lubię

pomagać. Przez 2 lata byłam wolontariuszem PAH w Toruniu, w tym roku adoptowałam koalę uratowanego z pożaru (jest cały i zdrowy na wolności), oddałam włosy na fundację Rak’n’Roll oraz wspieram SOS Wioski Dziecięce.

Uwielbiam prace w ogrodzie i stare meble. Kocham podróże na wschód, moim marzeniem jest wyjazd do Korei Północnej, przejazd koleją transsyberyjską, objechanie wszystkich państw byłego ZSRR. Lubię książki o antropologii sądowej i profilowaniu psychologicznym oraz seriale z czasów PRL o tematyce kryminalnej. Słucham dobrego rocka – wychowałam się na Republice i O.N.A.

Znam język rosyjski na poziomie B2.

Sukcesy

Zostałam wyróżniona w plebiscycie Orły Prawa 2020 – zajmując II miejsce w Toruniu.

Zostałam wyróżniona w plebiscycie 50 kobiet biznesu, obok Ireny Eris Ewy Chodakowskiej oraz Justyny Steczkowskiej.

Uczestniczyłam jako prelegent w licznych konferencjach naukowych, na których wygłaszałam referaty oraz jestem współautorem kilku publikacji naukowych.